Praca w sortowni owoców i warzyw

Kielce, świętokrzyskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Pakowanie i sortowanie owoców i warzyw (truskawki, rabarbar, maliny, marchewki, itp.)
  • Sortowanie owoców przy taśmie produkcyjnej
  • Przygotowywanie opakowań (składanie kartonów, etykietowanie)
  • Układanie owoców i warzyw na tackach

  • Jesteś zmotywowany i chętny do podjęcia pracy od zaraz
  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny)
  • Nie masz przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Jesteś dyspozycyjny od maja do października (z możliwością przedłużenia)

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Uczciwe i jasne warunki zatrudnienia
  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas: 14,70 zł brutto/h
  • Możliwość pracy po -8,-10,-12 godzin dziennie
  • Możliwość pracy w weekendy
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie, która cieszy się dobrą opinią wśród pracowników

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji