Praca w różnych działach (Praca w Holandii)

Timing Sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz wyjechać do pracy w Holandii i odzyskać za to pieniądze? Jeśli tak to właśnie teraz mamy dla Ciebie oferty ze zwrotem kosztów transportu! Wykorzystaj swoją szansę już teraz! Nie czekaj i zarób z nami na swoje marzenia!

Kierowco! Mamy dla Ciebie DODATEK!

Masz czynne prawo jazdy kat. B? Chcesz dodatkowo zarobić? Mamy dla Ciebie ciekawy dodatek, którego nie możesz przegapić! Sprawdź to już teraz bo miejsca są ograniczone! Zapytaj konsultantów o szczegóły jeszcze dziś!

Lubisz pracę w logistyce? A może chcesz zdobyć doświadczenie? Wybierz pracę w firmie A.S. Watson Group jest ona największym na świecie międzynarodowym sprzedawcą produktów zdrowotnych i kosmetycznych, posiadającym ponad 16 000 sklepów na 27 rynkach.
Nie zwlekaj z decyzją, zgłoś się do nas już teraz do pracy w Holandii z Timing – czekamy na Twój kontakt!

W zależności od umiejetności i doswiadczenia proponujemy obecnie prace na stanowiskach:

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Zbieranie zamówień z sytemem VoicePick oraz skanera przy użyciu wózków EPT lub elektrycznych paleciaków
  • Przepakowywanie i metkowanie produktów
  • Pakowacz – praca na linii pakowania za pomocą skanera na dłoni.
  • Załadunek i rozładunek kontanerów

NASZE OCZEKIWANIA

  • wystarczy byś znał język angielski w stopniu komunikatywnym
  • wystarczy byś był dyspozycyjny do pracy zmianowej
  • wystarczy gotowość do pracy fizycznej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

CO CI ZAPEWNIAMY

  • wynagrodzenie w wysokości 13,12€ (podstawa 12,16€ +dodatek ADV do każdej godziny 0,96€)
  • pełną organizację wyjazdu
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie
  • opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Wyjeżdżając do pracy w Holandii z agencją Timing zyskujesz gwarancję godzin, opiekę polskich koordynatorów na miejscu, pełną organizację wyjazdu oraz zakwaterowania. Wszelkie formalności załatwimy online, bez konieczności wizyty w naszym biurze.

Nie zwlekaj z decyzją, zgłoś się do nas już teraz – czekamy na Twój kontakt!

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji