Praca w Polsce dla Lekarzy z Ukrainy

HM Serwis Group Sp. z o.o.

70-477 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

HM Serwis Sp. z o.o. Licencja nr. 23726

Księcia Bogusława X 1/13, 70-440 Szczecin

15.000-25.000 PLN/miesiąc

HM Serwis Sp. z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pośrednictwa pracy, nr licencji 23726.

Prowadzimy szeroki proces rekrutacyjny dla medyków z Ukrainy, chcących pracować dla szpitali i przychodni lekarskich w Polsce (województwo zachodniopomorskie).

Działamy szybko i profesjonalnie, nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów.

W chwili obecnej w związku z pilną potrzebą poszukujemy:

Lekarzy nefrologów;

Lekarzy pediatrów;

Lekarzy internistów - chorób wewnetrznych;

Lekarzy Medycyny Rodzinnej;

Lekarzy Specjalistów (wszystkie specjalizacje);

do pracy w szpitalach oraz  w NZOZ- ach na terenie całej Polski.

Nasza oferta

• praca na podstawie Umowy o Pracę lub bezpośredni Kontrakt w szpitalu,

• pomoc w uzyskaniu prawa wykonywania zawodu Lekarza w Polsce na okres 5 lat,

• wynagrodzenie zgodne z wykształceniem i doświadczeniem (15.000-25.000 zł/miesiąc),

• zakres zadań adekwatny do doświadczenia i znajomości języka polskiego,

• nadzór lekarza prowadzącego do momentu uzyskania samodzielności,

• pokrycie kosztów przejazdu do Polski,

• opłacone zakwaterowanie do czasu uzyskania pierwszego wynagrodzenia,

• pełny pakiet ubezpieczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie

CV oraz skanu Dyplomu Lekarskiego

Osoby zgłaszające się prosimy również o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 23726 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Wymagania

Wymagania

• wykształcenie medyczne na kierunku lekarskim - poparte dyplomem uczelni medycznej,

• umiejętność porozumienia się w mowie w jęz. polskim,

• zaświadczenie niekaralności lub deklaracja niekaralności

• mile widziane referencje z poprzedniego miejsca pracy lub z uczelni.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Opłacone zakwaterowanie do pierwszej wypłaty
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia