Opis stanowiska pracy

HM Serwis Sp. z o.o. Licencja nr. 23726

Księcia Bogusława X 1/13, 70-440 Szczecin

Praca w Polsce dla Lekarzy z Ukrainy

6000-8000 PLN/miesiąc (netto)

HM Serwis Sp. z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pośrednictwa pracy, nr licencji 23726.

Prowadzimy szeroki proces rekrutacyjny dla medyków z Ukrainy, chcących pracować dla szpitali i przychodni lekarskich w Polsce (województwo zachodniopomorskie).

Działamy szybko i profesjonalnie, nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów.

W chwili obecnej w związku z pilną potrzebą poszukujemy:

Lekarzy Specjalistów (wszystkie specjalizacje),

Lekarzy Rezydentów (bez specjalizacji),

Lekarzy Stażystów (Absolwentów kierunków lekarskich)

do pracy w szpitalach w Polsce w woj. zachodniopomorskim.

Nasza oferta

• praca na podstawie Umowy o Pracę lub bezpośredni Kontrakt w szpitalu,

• pomoc w uzyskaniu prawa wykonywania zawodu Lekarza w Polsce na okres 5 lat,

• wynagrodzenie zgodne z wykształceniem i doświadczeniem (6.000-10.000 zł/miesiąc),

• zakres zadań adekwatny do doświadczenia i znajomości języka polskiego,

• nadzór lekarza prowadzącego do momentu uzyskania samodzielności,

• pokrycie kosztów przejazdu do Polski,

• opłacone zakwaterowanie do czasu uzyskania pierwszego wynagrodzenia,

• pełny pakiet ubezpieczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie

CV oraz skanu Dyplomu Lekarskiego

Osoby zgłaszające się prosimy również o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 23726 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Wymagania

Wymagania

• wykształcenie medyczne na kierunku lekarskim - poparte dyplomem uczelni medycznej,

• umiejętność porozumienia się w mowie w jęz. polskim,

• zaświadczenie niekaralności lub deklaracja niekaralności

• mile widziane referencje z poprzedniego miejsca pracy lub z uczelni.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o.,
Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 15326

jest... zarejestrowanym podmiotem, działającym na europejskim rynku.
Powstaliśmy w ramach połączenia podmiotów HM Serwis i ANTIDOTUM.

Agencja HM Serwis skupiała się na rynku europejskim, zdobywając pozytywne doświadczenia od 2010 roku.
Natomiast Agencja Zatrudnienia ANTIDOTUM była ukierunkowana na polski rynek działając z sukcesami od 2003 roku.
Ściśle współpracując współtworząc rynek agencji zatrudnienia w ostatnich latach, postanowiono zjednoczyć siły pod jednym brandem powołując HM Serwis Group.

Dlaczego my?
Bezustannie się rozwijamy. Nasi pracownicy, regularnie przechodzą szkolenia aby stworzyć prawdziwie prężny zespół, który funkcjonuje wyłącznie dla Państwa potrzeb. Wszelkie podane nam dane przechowywane są i przetwarzane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa, zgodnie z wymaganiami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

Posiadamy wymagane uprawnienia do prowadzenia agencji zatrudnienia
(certyfikat MPiPS) nr Licencji 15326.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
5 lat
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Przedział wynagrodzenia:
7.500,00 zł - 11.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Opłacone zakwaterowanie do pierwszej wypłaty
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia