Praca w magazynie ze świecami zapachowymi

Tilburg, zagranica

SBA Flex Recruitment

Opis stanowiska pracy

Praca przy zbieraniu zamówień, pakowaniu świec do kartonów oraz przygotowaniu gotowych produktów do transportu.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Motywacja do pracy również w weekendy
Dobra kondycja fizyczna
Doświadczenie jako pracownik w magazynie mile widziane

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod... numerem 520. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników poszukujących pracy w Polsce i zagranicą. SBAFlex BV jest głównym pracodawcą w Holandii. Spółka ta istnieje w Holandii już od 1997 i jest częścią międzynarodowej grupy SBA Flex Uitzendgroep. Siedziba SBA Flex znajduje się w Tilburgu. Szczegółowe informacje na www.sbaflex.pl

Siedziba główna SBA Flec Recruitment Sp. z o.o. w Polsce mieści się w Opolu. Dodatkowo działają biura w Raciborzu i Szczecinie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie