Praca w magazynie – sortownia paczek w Niemczech – POMOC W WYPEŁNIENIU DOKUMENTÓW PRZED WYJAZDEM.

JOBWERKE Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Chcesz wyjechać do pracy w Niemczech po raz pierwszy i masz obawy? Nie martw się, pomożemy Ci dopełnić wszystkie formalności i zorganizować wyjazd. Zapewniamy legalny wyjazd i sprawdzone miejsca pracy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

- Pomagamy w wypełnieniu formalności,
- Pomagamy w zorganizowaniu wyjazdu,
- Miejsce pracy: sortownia kurierska, blisko granicy z PL,
-Charakter pracy: rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, do dyspozycji elektryczne wózki, na które nie trzeba mieć uprawnień,
- Klient: GLS
- Godziny pracy: godziny dzienne lub nocne
- Dojazdy do pracy: zapewnione,
- Umowa: na niemieckich warunkach,
- Stawka: do 15,54 EUR
- Zakwaterowanie: 2-3 osobowe pokoje
- Ubezpieczenie: TAK

Oferujemy:

- Pełne wsparcie przed wyjazdem i w trakcie podjęcia pracy,
- Wsparcie polskojęzycznych brygadzistów i koordynatorów,
- Pomoc w organizacji transportu do Niemiec,
- Stawka do 15,54 EUR,
- Możliwość wypłat zaliczkowych, już po pierwszym tygodniu pracy,
- Premie wakacyjne oraz świąteczne

Wymagania

ZADZWOŃ: 799 355 445

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
8 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie