Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Praca w magazynie OD ZARAZ! 20zł brutto/h

Miejsce pracy: Mysłowice, Chorzów, Będzin, Siemianowice Śląskie, Gliwice, Jaworzno, Świętochłowice

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie 20 zł brutto/h+ premie
• pracę w systemie 2 zmianowym
• praca 4 dni w tygodniu po 10h
• obiad za 1 zł
• 26 dni urlopu
• bezpłatny transport z: Trzebinia, Chrzanów,Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Katowice, Będzin i Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Bytom, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Zawiercie, Ząbkowice, Olkusz, Bukowno, Sławków, Gliwice, Świętochłowice
•bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)

Dodatkowa premia 1500zł za przepracowanie 4tygodni premiowych

OBOWIĄZKI:

• wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
• pobieranie zamówień klientów
• pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów
• kompleksowe rozwiązywanie problemów

WYMAGANIA:

• ukończone 18 lat
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10godzin
• doświadczenie w pracy z komputerem
• pozytywne nastawienie do pracy

Miejsce pracy: Sosnowiec

Numer referencyjny: AMZ/01/2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.