Praca w dziale projektowym w Poznaniu! Od zaraz, dwie zmiany.

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie, prowadzimy rekrutację dla firmy z branży reklamowej oraz poligraficznej.

Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Działu Projektowego.

Firma znajduje się w Poznaniu przy ul. Kobylińskiej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, 24,30zł/h brutto miesięcznie - dla Studentów jest to kwota na rękę;

  • pracę dwuzmianową, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00 oraz 14:00 – 22:00;

  • na początek umowę zlecenie, ale po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany;

  • konieczna znajomość programu Corel, Illustrator;

  • mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane osoby na studiach związanych z grafiką komputerową, albo z takimi zainteresowaniami.

-> Jeśli nie posiadasz doświadczenia, ale znasz programy Corel, Illustrator i chciałbyś rozwijać się w pracy z nimi, aplikuj.

Twoje zadania:

  • praca z programem graficznym w dziale projektowym firmy.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, nie czekaj i wyślij swoje CV już dzisiaj!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.