Praca w Czechach - lider linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia; (umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe około 8000 zł brutto, pracodawca zapewnia mieszkanie na czas projektu)
• Ciekawą pracę w znanej, międzynarodowej firmie;
• Możliwość udziału w międzynarodowym projekcie;
• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe.

Zakres obowiązków:
• Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych, dbanie o terminowość i jakość produkcji;
• Monitorowanie procesu tłoczenia oraz dokonywanie niezbędnych modyfikacji;
• Zarządzanie podległym zespołem;
• Tworzenie planów pracy zgodnie z harmonogramami i planami produkcji;
• Zapewnienie realizacji kluczowych wskaźników wydajności;
• Kontrola przestrzegania wewnętrznych norm i procedur przez podległy zespół;
• Współpraca z działem jakości i utrzymaniem ruchu ruchu w celu zapewnienia wymaganej wydajności i jakości w podległym obszarze;
• Wdrażanie zasad 5S oraz Lean na podległym obszarze, szerzenie wiedzy odnośnie tych zasad oraz kontrola ich przestrzegania;
• Koordynacja realizacji programu szkoleń stanowiskowych i podnoszących kompetencje;
• odpowiedzialność za dbałość o przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz instrukcji wewnętrznych;
• Dbanie o wysoki poziom motywacji i zaangażowania pracowników.

Wymagania:
• Doświadczenia w pracy na stanowisku Szefa Linii/ Brygadzisty;
• Wiedzy technicznej z obszaru tłocznictwa (znajomość zasad pracy tłoczników)
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży motoryzacyjnej;
• Znajomość procesów produkcyjnych;
• Znajomość Lean Manufacturing;
• Umiejętności zarządzania zespołem;
• Samodzielności i umiejętności organizacji czasu pracy;
• Znajomość MS Office;
• Otwartość na relokację (praca w Czechach)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials