Praca stała z językiem niemieckim

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie portfelem klientów w obszarze windykacji należności,
  • Prowadzenie negocjacji z dłużnikami i motywowanie ich do zapłaty,
  • Przygotowywanie propozycji wniosków o odroczenia,
  • Monitorowanie oraz kontrola spłaty należności,
  • Wysyłanie dokumentów i ich archiwizacja w systemie SAP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (poziom min. B2/ C1),
  • Znajomość Ms Office, mile widziany SAP,
  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych w mowie i piśmie,
  • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem,
  • Umiejętności perswazji, negocjacji i podejmowania decyzji.

Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w szkoleniach specjalistycznych,
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych oraz opiekę zdrowotną,
  • Karta typu Multisport,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Niezbędne narzędzia potrzebne w pracy,
  • Codzienny kontakt z językami obcymi,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta