Opis stanowiska pracy

Szukamy ślusarza z doświadczeniem do pracy w Niemczech. Zapewniamy darmowe zakwaterowanie i stabilne zatrudnienie! Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

Oferujemy:

atrakcyjna stawka 15-17€ /h netto (NA RĘKĘ)
bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
terminowe wypłaty
zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
zaliczki w pierwszym miesiącu do 900 euro
ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
możliwość rejestracji w ZUS
opłacone zakwaterowanie na miejscu
możliwość urlopów i zjazdów do Polski
opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
praca od zaraz
gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika 220 euro
długotrwała i legalna praca w Niemczech
stałe wsparcie polskiego koordynatora
Specjalny BONUS za stałą współpracę - 150 Euro na TYGODNIOWY URLOP!

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • docinanie szalunków z metalu
  • spawanie elektro i gazowe (blachy od 5 do 8mm)
  • prace naprawcze i konserwacyjne maszyn na produkcji prefabrykatów

Wymagania

  • doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy