Praca przy różach

Beetsma Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki. Od założenia w 2003 roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 3000 pracowników w Holandii i w Polsce. Beetsma oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów na terenie całej Polski.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 5169.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Rzetelności
• Motywacji
• Dostępności do pracy w weekendy
• Dobrej kondycji fizycznej

Oferujemy:
• Stała liczba godzin (min.160h)
• Miesięczna wypłata
• Składki emerytalne w PL
• Składki ZUS
• Polskie paski z wypłaty
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Stałe miejsce zatrudnienia

Mile widziane doświadczenie w pracy w szklarni

Prezentacja firmy

<br/> Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta