Praca przy roślinach zimowych - start 1 październik 2018

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Holandia, Zevenhuizen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Holland Contracting Sp. z o. o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Dla naszego Klienta, producenta roślin zimowych, poszukujemy osób do pracy przy pielęgnacji kwiatów, przycinaniu i przygotowywaniu ich do wysyłki.

Dla zainteresowanych istnieje możliwość współpracy całorocznej.

Wymagania

Gotowość rozpoczęcia pracy 01.10.2018.

Oferujemy:
• wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
• możliwość nawiązania stałej współpracy
• opiekę polskich konsultantów na terenie Holandii
• ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (w większości naszych mieszkań jest bezpłatny internet)

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo