Praca przy pielęgnacji roślin ozdobnych dla osób ze znajomością języka obcego

Contrain Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

APT Contrain Poland nr 5612 oferuje pracę w Holandii.

Zakres prac

• ogólna pielęgnacja roślin ozdobnych (kwiaty, drzewka, krzewy)

• sadzenie, przesadzanie, pielenie, etykietowanie roślin

• przygotowywanie roślin do transportu, realizacja zamówień

Wymagania

Wymagania

• doświadczenie w pracy w ogrodnictwie

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

• gotowość do regularnych wyjazdów za granicę

• samodzielność i zaradność

• sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy

• legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową

• pracę w renomowanej Agencji Pracy, która należy do Polskiego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia oraz Inicjatywy Mobilności Pracy

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej

• wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy

• wsparcie polskojęzycznego opiekuna w kraju wykonywanej pracy

• możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie ogrodniczej

• możliwość pracy dla pary

Prezentacja firmy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo