Praca przy pakowaniu żywności (z angielskim) - Holandia

Workingo Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Workingo Sp. z o.o. (Agencja Pracy 11888) poszukuje osób zainteresowanych pracą w Holandii przy produkcji żywności:

Praca polega na
- pakowaniu żywności typu sery, wędliny, kiełbaski, inne,
- układaniu produktów na tacki
- oklejaniu folią
- etykietowaniu
- pakowaniu do kartonów i w opakowania zbiorcze
- mycie skrzynek
- kontrola produktu

Praca odbywa się w chłodni (temperatura ok. 5-7 stopni) w sterylnych warunkach.
System pracy: 3-zmianowy (6.00-14.00, 14.00 -22.00, 22.00-6.00),

Wynagrodzenie: Euro 10,77 brutto/godzinę + 10% dodatku za prace zmianową

Zakwaterowanie: pokoje 2 osobowe,
koszt zakwaterowania: 115 Euro/tydzień
ubezpieczenie 24 Euro/tydzień
Dojazd do pracy: rowerem (do 10km)

SPRAWDZONY I SOLIDNY PRACODAWCA HOLENDERSKI

Wymagania

Dobry komunikatywny angielski - min. B1 - obowiązkowy
doświadczenie w pracy przy produkcji żywności - pół roku, obowiązkowo
chęć do pracy zmianowej
kondycja fizyczna pozwalająca na pracę na stojąco
kondycja fizyczna umożliwiająca codzienne dojazdy do pracy rowerem

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji