PRACA PRZY PAKOWANIU TELEFONÓW I SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Cosmoworker

okolice Tilburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca długoterminowa.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Brak stawki wiekowej.
Praca także dla par.
Uśredniona stawka początkowa 11,28€/h brutto (10,38 €/h brutto stawka podstawowa + 8,75 % stałego dodatku zmianowego).

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • praca w magazynie ze sprzętem komputerowym,
  • praca stojąca przy stanowiskach: skanowanie, etykietowanie, pakowanie i kontrola jakości drobnych podzespołów komputerowych, telefonów,
  • praca w systemie 2-zmianowym, w trybie 9 lub 12 godzinnym.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra sprawność fizyczna,
  • mile widziane posiadane prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 3-miesiące.

Oferujemy:

  • uśrednioną stawkę początkowa 11,28€/h brutto (10,38 €/h brutto stawka podstawowa + 8,75 % stałego dodatku zmianowego),
  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 99,80 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 22,10 € za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.