Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Praca przy pakowaniu naczyń papierowych

Czeladź, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Ilość wolnych wakatów: 20
Miejsce pracy: Park logistyczny obok M1 - Czeladź

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • pakowanie produktów do kartonów
  • etykietowanie
  • sklejanie kartonów
  • wzrokowa kontrola jakości

Oczekiwania:

  • minimum 5 miesięcy doświadczenia w pracy na produkcji
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (po okresie próbnym)
  • mile widziana książeczka sanepidu
  • chęć rozwoju

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • przejście pod zakład już po 4 miesiącach i docelowo pracę stałą
  • możliwość rozwoju oraz szansę awansu na operatora maszyn
  • świetną lokalizację firmy
  • miłą atmosferę i zatrudnienie od zaraz
  • premię po pierwszym przepracowanym miesiącu - do 280 PLN brutto miesięcznie
  • dodatkowo premię uznaniową
  • po okresie próbnym pracę w systemie czterobrygadowym (5 dni na zmianę nocną 22:00-6:00, 5 dni na zmianę popołudniową 14:00-22:00, 5 dni na zmianę ranną 6:00-14:00) z wyłączeniem pracy w święta
  • pracę w nowej hali z systemem chłodzenia i nawilżania powietrza

wynagrodzenie:

  • 14,20 PLN brutto/h w systemie trzyzmianowym
  • 16,35 PLN brutto/h w systemie czterobrygadowym

Oferta skierowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn!
Dotyczy zatrudnienia za pośrednictwem agencji (tylko 4 miesiące), następnie zatrudnienie w firmie naszego Klienta.

Poleć ofertę znajomym.

Numer referencyjny: 23042018/SOS/MG

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji