Praca przy obiciach tapicerskich - Holandia

Euro Personnel

Haarlem, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

PRACA PRZY OBICIACH TAPICERSKICH

Opis stanowiska:

- montaż i demontaż tapicerki samochodowej oraz tapicerki w pociągach

Wymagania

- doświadczenie mile widziane
- prawo jazdy kat. B
- zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- PRACA NA DŁUŻEJ

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie - od 12,50 Euro/godzinę brutto plus dodatek 8% do każdej godziny razem 13,50 Euro/godzinę brutto
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie - w pełni wyposażone mieszkanie służbowe
- codzienne dojazdy z/do pracy
- pomoc polskiego koordynatora
- stabilna praca ze stałymi godzinami

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Ilość wolnych miejsc ograniczona. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
53PLN - 56PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki zmianowe, dodatek wakacyjny i urlopowy
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna