Praca przy montażu, naprawach i demontażu kontenerów biurowych

Niemcy, Coswig, zagranica

Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownikow (m,k,i) do pracy zwiazanej z naprawa, montazem, demonatzem i rozbudowa kontenerow biurowych w Coswig kolo Drezna.

Wymagania

- mile widziane uprawnienia oparatora wozka widlowego

-gotowosc do pracy na dwie zmiany

-sprawnosc manualna

-umiejetnosc pracy w oparciu o rysunek techniczny

-min. podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego w mowie i pismie

BRUNI POLKE Zeitarbeit od 25 lat zajmuje się pośrednictwem pracy zatrudniając ponad 600... pracowników. Oferujemy wiele ofert pracy w rożnych branżach- zawsze na najlepszych warunkach, z pełnym świadczeniem socjalnym i możliwością rozwoju kariery zawodowej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
11,00 zł - 11,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna