Praca przy kompletowaniu zamówień

Komorniki, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie da Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko magazynowe.

Wymagania

Główne obowiązki:

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera,
  • składanie i pakowanie zamówień.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy chodzącej, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (warunek konieczny),
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie ze stawką 19 zł brutto,
  • premię frekwencyjną,
  • bezpłatny dojazd do pracy z Poznania.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
19,00 zł - 19,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji