Praca - pracownik działu techniczego - Szczecin

Kadry - Serwis Sp. z o.o.

70-786 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc usługi dla przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej w branży elektrotechnicznej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Działu Technicznego

Nr ref. 03/10/CTO

 Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną wyrobów.
  • Wsparcie produkcji.
  • Projektowanie i kalkulacja nowych produktów.
  • Wspomaganie działu sprzedaży oraz zakupów.
  • Uczestnictwo w testach.

To oferujemy

  • Praca w rozwijającej się firmie produkcyjnej nastawionej na sukces.
  • Szkolenie i pracę pod okiem doświadczonych pracowników.
  • Ogólny rozwój zawodowy i rozwój umiejętności i praktyki w zakresie elektrotechniki
  • Ubezpieczenie, Multisport.
  • Miła atmosfera w pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektryczne / elektrotechniczne.
  • Gotowość do realizacji zadań i celów projektowych.
  • Język angielski - komunikatywny.
  • Obsługa programów typu CAD - dodatkowy atut.
  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata.
  • Również mile widziane osoby do przyuczenia (bez doświadczenia)

Prezentacja firmy

KADRY SERWIS Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, działającą w regionie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja