Praca od zaraz, 3 zmiany, 3100 wynagrodzenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:

  • praca od jutra;
  • stałe wynagrodzenie 3100 brutto;
  • praca w systemie 3 zmianowym;
  • praca na terenie Legnicy;

Wymagania:

  • stabliność zatrudnienia;
  • zdolności manualne;
  • precyzyjność, rzetelność, odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej;

Zadania:

  • czynności manualne związane z kontrolą towaru;
  • pakowanie;
  • bierząca kontrola wizualna;
  • praca z narzędziami ręcznymi.

Zainteresowana/y? Aplikuj już teraz.

Kontakt telefoniczny 695 066 624 lub osobisty ul. Jaworzyńska 16/1a! Koniecznie zabierz ze sobą aktualne CV i świadectwa pracy!

Numer referencyjny: PP/S/10/20/NS/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.