Praca NL. Cebulki.6-8 tygodni październik

Beetsma Sp. z o.o.

Andijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na okres około 6-8 tygodni.

- Bez ograniczeń wiekowych!!
- Mile widziane Panie i Panowie

Poniżej znajduje się link to filmiku przedstawiającego pracę:

Planowany termin wyjazdu początek października

Wymagania:

- chęć i motywacja do pracy fizycznej
- dyspozycyjność do wyjazdu na 6 tygodni

Oferujemy:
- legalną pracę,
- pomoc w załatwieniu formalności,
- atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie,
- przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro.jaslo@beetsma.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo