Praca na wysokości Alpinista przemysłowy

Alpinex

Lublin, 20-577, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do prac na wysokości:

- mycie ciśnieniowe
- prace dekarskie
- prace budowlane
- prace porządkowe

Praca od zaraz.
Nie wymagam posiadania jakichkolwiek umiejętności poza posiadaniem sprawnej głowy na karku i szybkiego uczenia się prostych czynności. Wymagania płacowe ustalamy wspólnie, indywidualnie, wg umiejętności i doświadczenia. Stawka 10-35 zł/godz w zależności od tego jakie masz kwalifikacje.
Jeżeli jesteś fachowcem w jakiejś z dziedzin, które nas dotyczą to jak najbardziej zapraszam. Zwłaszcza dekarza.
Atuty (niewymagane):
- uprawnienia w zakresie posiadanych umiejętności,
- doświadczenie w pracach dekarskich, budowlanych, arborysta, elektryczne, spawalnicze, montaż rusztowań, konstrukcji stalowych
Zakres prac jakie wykonujemy:
Czyszczenie specjalistyczne, prace dekarskie, budowlane, montażowe, spawalnicze. Prace metodą alpinistyczną, z podnośnika, na rusztowaniach, drabinach, z ziemi. Czasami praca wyjazdowa.

Wymagania

Wymagane:
- konkretność
- punktualność
- elastyczność
- odpowiedzialność
- dokładność
- chęć do pracy
- trzeźwość w pracy
- brak lęku wysokości i przestrzeni
- zgoda na sprawdzanie zawartości alkoholu we krwi podczas wykonywania zlecenia
Warunkiem koniecznym jest dobry stan zdrowia potwierdzony odpowiednimi badaniami lekarskimi.

Prezentacja firmy

Specjalistyczne Prace Wysokościowe ALPINEX jest firmą działającą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie