Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/07/2018.

Praca na Wakacje Dąbrowa Górnicza 15 zł brutto/h

śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób chętnych do pracy w okresie wakacyjnym do jednej z firm branży logistycznej.
Chcesz sobie dorobić na wakacje, zgłoś się do nas!!
Warunek: skończone 18 lat
Miejsce pracy: Roździeńskiego Dąbrowa Górnicza

Plusy:

  • Nie trzeba posiadać doświadczenia
  • Wykonalne normy
  • Proste czynności
  • Przyjazna atmosfera

To co możesz zyskać:

  • Stawkę 15 zł brutto/h
  • Wynagrodzenie na czas!
  • Ciekawe doświadczenie
  • Praca na 2 zmiany bez nocek

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Jeśli ta oferta nie do końca jest tym czego szukasz? A może ktoś z Twojego otoczenia mógłby być zainteresowany? Poleć Adecco swoim znajomym!!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!! 32 363 32 23

Numer referencyjny: MP/SOS/06/18/SOS

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta