Praca na sortowni przesyłek

OTTO Work Force

Lublin, lubelskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Lublin

OTTO Work Force Europe Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Sortowni – pomocnik magazyniera

Miejsce pracy: Lublin Bronowice / Felin

Opis stanowiska:

- Rozładunek / załadunek samochodów

- prace magazynowe

- segregowanie paczek

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność do pracy w godzinach porannych (5:00-10:00 lub 05:00-13:00)

Oferujemy:

- do wyboru: umowa o pracę lub umowa zlecenie – zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- atrakcyjną stawkę godzinową,

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny:797185994

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.