Praca na produkcji#aluminium#atrakcyjne wynagrodzenie

Radomsko, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego ze swoich Klientów, lidera w produkcji systemów aluminiowych w Radomsku poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową na pełen etat,

konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie,

terminowość wypłat pensji (zawsze do 10 dnia miesiąca),

po okresie próbnym (6 miesięcy) gwarantowane zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,

bezpłatny transport z okolic Gorzędowa, Kamieńska, Gomunic, Dobryszyc, Ładzic.

Zadania:

przygotowywanie materiału do procesu produkcyjnego,

kontrola jakości produktów,

dbałość o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Oczekujemy:

gotowości do pracy na 3 zmiany, dyspozycyjności,

umiejętności pracy w zespole,

zaangażowania, dokładności i odpowiedzialności w wypełnianiu obowiązków.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kontrola jakości , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji