Opis stanowiska pracy

Pośrednictwo Pracy Klaver sp z o. o. numer KRAZ 18450

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą ?

Koniecznie zadzwoń do nas! Pomożemy Ci!

Obecnie poszukujemy osób do pracy na produkcji.

Miejsce pracy: Holandia- Haga/Utrecht/Zandam

Pracodawca oferuje:

  • wysoką stawkę godzinową
  • wypłaty co tydzień
  • ubezpiecznie
  • pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów
  • zakwaterowanie oraz transport do pracy

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomośći języka obcego!

Szukamy osób zmotywowanych do pracy, nie bojących się nowych wyzwań, gotowych do pracy w systemie zmianowym.

Do Twoich obowiązków należałoby:

  • pakowanie/sortowanie owoców i warzyw
  • pakowanie produktów spożywczych/odzieży/ zabawek
  • prace w magazynach oraz szkalrniach a także inne proste prace na produkcji wg. zapotrzebowania pracodawcy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Prześlij swoje zgłoszenie za pomocą opcji "Aplikuj" lub zadzwoń:

Dominika tel:(+48) 570 901 913

Magda tel: (+48) 731 901 913

Prezentacja firmy

Jesteśmy Pośrednictwem Pracy za granicą z siedzibą w Częstochowie. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta