Praca na produkcji w Robakowie - wolne weekendy, bez doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Robakowo, wielkopolskie

Miejsce pracy: Robakowo

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Jeden z naszych Klientów specjalizujący się w produkcji mebli znalazł się w potrzebie zatrudnienia Kandydatów na stanowisko Pomocnika produkcji w Gądkach - Robakowie.

Poszukujesz nowej pracy? Nie posiadasz doświadczenia na produkcji, ale chcesz je zdobyć? A może czujesz potrzebę rozwoju?

Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nie oczekujemy wiele, jedynie:
  • chęci do nauki i rozwoju;
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym.

Sprawdź, jakie obowiązki czekają Cię na naszym stanowisku:
  • pakowanie lub montaż produktów;
  • dla Pań przewidziane lekkie prace na szwalni.

Uważasz, że doskonale sobie z tym poradzisz? W takim razie nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Praca w naszej firmie, to także szereg korzyści:
  • praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy dla zregenerowania sił;
  • wynagrodzenie nawet 25zł/h brutto (podstawa + premia);
  • po okresie próbnym możliwość zdobycia awansu na specjalistyczne stanowiska.

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie, prawda? Nie czekaj! Widzimy się w Robakowie.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń:  503 075 956, 506 561 859

Napisz: a.rzym@ksservice.pl; j.kotlarek@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.