Agencja Zatrudnienia KS Service

Praca na produkcji w godzinach 7:00-15:00

Miejsce pracy: Pniewo, Gryfino, Widuchowa, Banie, Chojna, Cedynia

JEŻELI:

  • Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w stałych godzinach i wolnych weekendach?
  • Dysponujesz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych?
  • Posiadasz już jakieś doświadczenie w pracach produkcyjnych oraz zdolności manualne, które są dla nas dodatkowym atutem?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to jesteś idealnym Kandydatem na to stanowisko!

OFERUJEMY

Możemy zaoferować Ci zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie 17 zł/h brutto, możliwość uzyskania premii uznaniowej za dobre wyniki, pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (7:00-15:00), odzież roboczą oraz perspektywę stałej współpracy.

ZADANIA

Do Twoich obowiązków należeć będzie praca przy linii produkcyjnej, przygotowywanie produktów garmażeryjnych do wysyłki, kontrola jakości, sortowanie, suszenie, pakowanie towaru, dbanie o porządek w miejscu pracy, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.