Praca na produkcji spożywczej 26,40-30,88zł brutto

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, sortowanie, pakowanie itp.,
  • prace związane z transportem palet,
  • kontrola jakości i przestrzeganie zasad BHP.

CZEGO OCZEKUJEMY?

Od kandydatów oczekujemy:

  • posiadania ks.san-epid., prawa jazdy, uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych- warunek konieczny,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym,
  • znajomości jęz. polskiego  w stopniu minimum bardzo dobrym,
  • pozytywnego nastawienia i chęci do współpracy :-)

CO OFERUJEMY?

Co oferujemy?

  • umowę o pracę tymczasową ze stawką podstawową od 26,40zł do 28,60zł brutto w zależnośći od posiadanych uprawnień,
  • dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym w wysokości 8% do każdej przepracowanej godziny,
  • dodatek za zmiany nocne wynoszący 20%,
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce w wysokości 75% i co miesiąc deputat gum do żucia,
  • możliwość wypracowania premii frekwencyjnej kwartalnej,
  • opiekę koordynatora.

Zapraszam do aplikowania CV. ]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.