Praca na produkcji | Operator wózka widłowego - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bornem, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Bornem, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Poszukujemy pracowników produkcyjnych z doświadczeniem z wózkami widłowymi.

Praca odbywa się w firmie zajmującej się produkcją chemiczną, dlatego ważne jest aby nasi kandydaci nie posiadali żadnych przeciwskazań do tego typu pracy.

Główne zadania na stanowisku to:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Czyszczenie maszyn
  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Operowanie wózkiem widłowym
  • Pomoc w załadunku produktów

Oczekujemy:
  • Prawa jazdy
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Polskiego obywatelstwa oraz meldunku
  • Gotowości do pracy z chemią

Oferujemy:
  • Umowę o pracę oraz stawkę podstawową 16,19€ brutto/h
  • Dodatki zmianowe zależne od pory w której pracujesz
  • System poleceń – 150€ za kandydata
  • 100€ brutto za podwożenie innego pracownika
  • Kartę paliwową na dojazdy do pracy
  • Dofinansowanie zjazdów urlopowych do Polski
  • Czeki żywnościowe w wysokości 8€
  • 13stą pensję

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.