Praca na produkcji – nie wymagamy doświadczenia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oława

Naszym Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Gwarantowane wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Dostep do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej, Karty Multisport, ubezpieczenia grupowego i zniżek u naszych partnerów
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia

Jedyne czego wymagamy, to:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Możliwość samodzielnego dojazdu do firmy
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Nie wymagamy doświadczenia - zdobędziesz je z nami!

Zadania wykonywane na stanowisku:

  • Pakowanie i paletyzacja wyrobów gotowych
  • Proste prace fizyczne
  • Prace porządkowe przy linii produkcyjnej
  • Obsługa wózków do transportu ręcznego - nie wymagamy uprawnień

Ми також розмовляємо Українською !

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials