Praca na produkcji - fabryka plastiku w Helmond

Mupol Polska Sp. z o.o.

Holandia Helmond, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poznaj nowe możliwości z Mupol!

Nie musisz znać języków obcych, żeby godnie zarabiać za granicą. W Mupol zadbaliśmy o Twój komfort.

Z nami pracujesz na stanowisku, które odpowiada Ci najbardziej, mieszkasz w uroczych holenderskich domach na przedmieściach i jeździsz do pracy służbowym samochodem.

Dołącz do zgranego zespołu!

Stawka:

Podstawowo €9,72/h,

Do 37,5h w tygodniu * 107,5% = €10,44/h

Od 37,5h w tygodniu * 125% = €12,15/h

Weekendy i święta * 150% = €14,48/h

System pracy: trzyzmianowy, stały grafik: 2+2+2+2 – dwa dni na rano, dwa na popołudnie, dwa na nocną zmianę i dwa dni wolnego.

Miejsce pracy: Helmond

Dostępne stanowiska: obsługa taśm produkcyjnych, kontrola jakości produktów, asemblaż, obsługa wózków widłowych, obsługa wtryskarek

Opis: dzięki perfekcyjnej organizacji, stabilności oraz przyjacielskiej atmosferze Lolaar Spuitgiettechniek to miejsce, w którym zechcesz zostać na dłużej. Znasz w komunikatywnym stopniu język angielski, niemiecki lub holenderski? Dołącz do ekipy i odkryj jakość pracy w Holandii, możliwości rozwoju i awansu oraz nowe wspaniałe znajomości. Odkryj Lolaar!

Prezentacja firmy

Mupol Polska sp. z o.o. | Rynek 15/4 | 47-400 Racibórz | www.mupol.pl | ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis