Praca na produkcji - dla par i grup od zaraz ! NIEMCY

InterKadra Sp. z o.o.

RADOLFZELL, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: RADOLFZELL

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wkładanie części samochodowych do maszyn,
  • Uruchamianie maszyn
  • Monitorowanie maszyn,
  • Usuwanie prostych awarii

WYMAGANIA:

  • 1 os na parę/grupę potrafi komunikować się w języku angielskim lub niemieckim na poziomie podstawowym,
  • posiadanie własnego samochodu na wyjazd,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o Umowę o Pracę na pełny etat,
  • Stawki :
    na początek 12,43 € b/h
    po 6 tygodniach pracy - 12,51 € b/h
    po 3 miesiącach pracy - 13,06 € b/h
    po 5 miesiącach pracy - 14,14 € b/h
    po 7 miesiącach pracy - 15,78 € b/h
    po 9 miesiącach pracy - 16,32 € b/h
    po 15 miesiącach pracy - 17,95 € b/h,
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie!
  • Możliwość rekrutacji z rodziną, znajomymi,
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, w weekendy,
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia,
  • Termin wyjazdu dopasujemy do Ciebie!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.