Praca na produkcji dla Pań i Panów!

Gliwice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Operator maszyn

Oferujemy:

- Pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym

- Stawkę podstawową miesięczną uzależnioną od doświadczenia: 2800-3200 zł brutto/msc

- Premię frekwencyjna 750 zł brutto - za miesiąc obecności w pracy

- Premię wydajnościowo - sprzedażową

- Dofinansowany ciepły posiłek codziennie

- Bony na święta

- Szkolenia stanowiskowe

Zadania:

- Obsługa maszyn

- Realizacja planów produkcyjnych

- Kontrola szczelności gotowego produktu oraz pakowanie go do wysyłki

Oczekujemy:

- Zaangażowania w wykonywanie codziennych obowiązków

Mile widziane: znajomość suwmiarki, znajomość rysunku technicznego na poziomie podstawowym.

Nie wymagamy doświadczenia!

Numer referencyjny: SL/OM/05/21/KTW/KS

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji