Praca na produkcji BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - OD ZARAZ - NIEMCY

zagranica

DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmie,
  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • kontrola jakości produktów gotowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy OD ZARAZ,
  • chęć do pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (niewymagane),
  • znajomość języka niemieckiego (niewymagane),
  • własny samochód (niewymagane)

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki,
  • umowę o pracę tymczasową
  • gwarantujemy zakwaterowanie,
  • opiekę polskich koordynatorów,
  • możliwość nadgodzin,
  • praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy.

Firma DAKO zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie zezwolenia... dla Polski a firma Firma P.H.U. DAKO Sp. z o. o. posiada pozwolenie na pracę na terenie Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma DAKO od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy DAKO jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma DAKO dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec oraz z innych krajów Unii Europejskiej.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji