Praca na nowej linii produkcyjnej (NGK Ceramics)

PowerJobs Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej;
  • kontrola jakości na wybranym etapie produkcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z produkcją;
  • zdolności techniczne i manualne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • początkowe wynagrodzenie: 4500 zł brutto + do 450 zł premii + dodatek 250 zł za pracę w systemie równoważnym + ok. 200 zł brutto dodatku za pracę w godzinach nocnych;
  • premię frekwencyjną do 2000 zł brutto/rok;
  • program benefitów (dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Luxmed, ubezpieczenia grupowego);
  • pracę w systemie równoważnym po 12h (I zmiana 7.00-19.00, II zmiana 19.00-7.00), około 14 dni roboczych w miesiącu;
  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego;
  • zestawy obiadowe w cenie ok. 12 zł;
  • premię za polecenie znajomego: 700 zł brutto;
  • bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego lub niemieckiego;
  • autobusy pracownicze z miejscowości: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Bytom, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Poręba i Zawiercie;
  • stabilne zatrudnienie początkowo w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejścia w struktury firmy NGK Ceramics.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji