Praca na magazynie (również z orzeczeniem)

Probet Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mysłowice

Firma Probet jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Kontakt tel. 789 495 533

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Tychy, ul. Mysłowicka

Preferowane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • obsługa procesu zwrotów towarów wraz z przetwarzaniem dokumentacji związanej z tym procesem,
  • sporadyczna kompletacja zamówień, rozkładanie towaru na regały lub przyjęcia towaru,
  • podnoszenie ciężarów nawet do 20 kg.

Wymagania:

  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • mile widziana obsługa skanera magazynowego,
  • dyspozycyjność, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14/14-22
  • chęci do pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • do rekrutacji zapraszamy także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie w wysokości 3300,00 netto, po okresie próbnym 3500,00 netto + premie.
  • zwrot za paliwo
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.