Praca na magazynie - premie na święta 1500zł i za polecenie 2000zł!

Konin, Września, Słupca, Kościan, Leszno, Śrem, Wronki, Buk, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Takiej oferty jeszcze nie było - pracuj w jednym z największych centrów logistycznych w Sadach k. Poznania i zyskaj:

  • Premię świąteczną 1500 zł
  • Bonus za polecenie: 2000 zł brutto za każdą osobę, która rozpocznie pracę w listopadzie!
    LICZBA POLECEŃ NIEOGRANICZONA!
  • Stałą podstawę wynagrodzenia 20 zł brutto/h, co miesiąc premię do 15%, dodatek nocny 20%, super stawkę za nadgodziny do 40 ZŁ BRUTTO!
  • Dzięki temu zarobisz nawet 9000 zł 2 miesiące!

A do tego:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wygodny tryb pracy - sam zdecyduj jak wolisz pracować:
    - na pełen etat 4 dni w tygodniu - masz aż 3 dni wolnego
    - w weekendy lub 2 dni w tygodniu
  • Wypłatę zawsze na czas
  • Codziennie ciepły domowy posiłek za 1 zł
  • Darmowy transport do i z pracy z ponad 1000 miejscowości, m.in. Poznań, Jarocin, Wągrowiec, Konin, Gniezno, Swarzędz, Szamotuły, Oborniki Wlkp., Kościan, Mogilno, Luboń, Śrem, Września, Grodzisk Wlkp., Środa Wlkp., Wronki, Czarnków, Piła, Międzychód
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED u lekarzy specjalistów
  • Pakiet sportowy MultiSport
  • System Adecco CLUB dzięki, któremu skorzystasz z licznych rabatów m.in. w kinach, biurach turystycznych czy sklepach odzieżowych

Zakres obowiązków, to proste prace magazynowe, m.in. rozładunek towaru, skanowanie i wykładanie produktów na półki, wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów i kompletowanie zamówień dla klientów, pakowanie i załadunek paczek do wysyłki.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Ukończonego 18 roku życia
  • Gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Wysokiej motywacji do pracy i odpowiedzialności

Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń i od razu umówimy się na spotkanie! 723 190 190, 723 190 110

Nie chcesz dzwonić?
Kliknij Aplikuj lub wyślij SMS o treści ’Praca’ - oddzwonimy do Ciebie!

Numer referencyjny: AMZ/11/2019/APZ

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie