Praca na magazynie - magazynier bez uprawnień - Swarożyn

Swarożyn, Tczew, Starogard Gdański, Rokitki, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Swarożyn

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów,

- praca na magazynie,

- obsługa paleciaka,

- pozostałe prace zlecone przez przełożonego.

Wyślij do nas swoje CV, jeśli:

- odpowiada Ci lokalizacja pracy: Swarożyn,

- jesteś gotowy do pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, 6:00-14:00, 14:00-22:00,

- jesteś osobą dyspozycyjną, sumienną i chętną do pracy,

- mile widziana książeczka sanepidowska.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową - z możliwością długotrwałej współpracy,

- wynagrodzenie 2100 zł netto plus możliwość uzyskania premii uznaniowej,

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym - 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00,

- możliwość wypracowania nadgodzin,

- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,

- dobrą atmosferę w pracy.

Poleć naszą ofertę znajomym!
Czekamy na Twoje CV!

Numer referencyjny: RSS/05/2019/GDA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji