Praca na magazynie/ Komisjoner/ Operator wózka widłowego

Dynamic Personal Services GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Kammlach (100km od Monachium) poszukujemy do pracy na magazynie komisjonerów oraz operatorów wózków widłowych z doświadczeniem. Praca także dla par oraz osób bez znajomości języka niemieckiego.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe (także w przypadku komisjonerów)
  • samochód do dyspozycji
  • doświadczenie w pracy w Niemczech
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • dodatek mieszkaniowy do 350 euro na miesiąc
  • wsparcie polskojęzyczne

Prezentacja firmy

DYNAMIC PERSONAL SERVICES GMBH jest niemiecką firmą specjalizującą się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna