Praca na magazynie dorywcza, dodatkowa lub stała Głuchowo k. Poznania

OTTO Work Force

Głuchowo k. Poznania, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Głuchowo k. Poznania

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Pracownik Magazynowy/Sortowacz

Nr. Ref. MK/Głuchowo/2017

Miejsce wykonywania pracy: Głuchowo pow. poznański

Zakres obowiązków:
- rozładunek i załadunek paczek,
- pomiar i skanowanie przesyłek,
- układanie i porządkowanie paczek na magazynie,
- przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki.

Wymagania:
- umiejętność organizacji czasu pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z elastycznym grafikiem godzinowym planowanym wg dyspozycyjności kandydata,
- pewne wynagrodzenie podstawowe w wys. 14,50 zł brutto/h dzienna, 18,85 zł brutto/h nocna
- możliwość zatrudnienia na stałe przez klienta,
- bezpłatny transport z Kościana (przez Stęszew).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.