Praca na lotnisku Frankfurt – BEZ POSREDNIKOW

Personal Service Speyer

Frankfurt nad Menem , zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Obsluga bagazowa lotniska Frankfurt (na plycie i hali lotniska)
  • Zaladunek i rozladunek wozkow bagazowych
  • Kontrola jakosci, uszkodzen oraz wad przesylek

Wymagania:

  • Sprawnosc fizyczna oraz gotowosc do pracy w systemie 3 zmian
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Pelna dokumetacja ostatnich 5 lat zawodowych oraz swiadectwo o niekaralnosci
  • Gotwosc do podjecia kursu jezyka niemieckiego online przed rozpoczeciem pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie za kurs jezyka niemieckiego online 1000 EUR netto za 4tygodnie
  • Legalne i stabilne zatrudnienie bezposrednio z pracodawca z mozliwoscia awansu
  • Dodatki za zmiany nocne, niedziele i swieta, jak rowniez dodatki swiateczne i urlopowe
  • Dodatek mieszkaniowy 1000 EUR brutto po podjeciu zatrudnienia w Niemczech
  • Mieszkanie sluzbowe o wysokim standardzie

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy