Praca magazynowa- tylko 2 zmiany!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Świetnie się składa bo właśnie uruchomiliśmy rekrutację dla naszego klienta słynącego z branży produkcyjnej!

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Pabianice
Doświadczenie: Nie wymagamy doświadczenia ani CV - wszystkiego Cię nauczymy ;)

Zadania:
  • odbiór produktów z produkcji
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • inne prace pomocnicze na magazynie

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
  • stawkę 22,80zł brutto/h
  • dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
  • pracę na dwie zmiany z wolnymi weekendami
  • terminowość wypłat
  • szkolenia stanowiskowe od chwili zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.