Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Praca - Magazyn - PRACUJ W WEEKENDOWE NOCE i zarabiaj więcej!!!

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jesteś nocnym markiem, a śniadanie lubisz zjeść w piżamie?
Nie masz w tygodniu czasu na pracę, ale przydałaby Ci się gotówka?
PRACUJ W WEEKENDOWE NOCE I ZARABIAJ WIĘCEJ!!!

Co możemy Ci obiecać?

  • że już pierwszego dnia podpiszesz umowę o pracę aż na 6 miesięcy!!!
  • że wypłatę otrzymasz zawsze na czas
  • że jeśli zajdzie potrzeba, to będziesz mógł/mogła korzystać z prywatnej opieki medycznej u lekarzy specjalistów
  • że otrzymasz ubezpieczenie na życie
  • że dostaniesz stałą stawkę godzinową 17,50 zł/h + premię do 15%, a swoje zarobki podwyższysz dodatkiem nocnym
  • że w kantynie zjesz codziennie ciepły, domowy posiłek tylko za 1 zł! Jeśli nie jesz mięsa, to się nie przejmuj - zawsze jest też opcja wegetariańska!!!
  • że nawet pracując tylko 2 razy w tygodniu już od pierwszego dnia pracy będzie Ci przysługiwało 13 dni urlopu
  • że będziesz mógł/mogłą się rozwijać - Twój pracodawca pomoże Ci podnieść kwalifikacje, bo jemu także na tym zależy i stawia na Twój rozwój
  • że nie wydasz ani złotówki jeśli wybierzesz *bezpłatny transport z ponad 100 miejsc w woj. zachodniopomorskim oraz lubuskim, między innymi z okolic: Chociwla, Chojny, Choszczna, Drawska Pom., Gardna, Gryfina, Gryfic, Goleniowa, Gorzowa Wlkp., Ińska, Kalisza Pom., Lipian, Łobza, Myśliborza, Nowogardu, Płot, Pyrzyc, Stargardu, Suchania, Szczecina, Świdwina, Węgorzyna, Złocieńca i z wielu innych lokalizacji.

Na tym stanowisku czeka na Ciebie prosta praca magazynowa, którą opanujesz w bardzo krótkim czasie. Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy:

  • wyszukiwania produktów za pomocą skanera
  • przewożenia produktów za pomocą wózków prowadzonych
  • układania towaru na półki
  • kompletowania zamówień
  • przygotowania towaru do wysyłki,

a w Twojej codziennej pracy pomogą Ci roboty:)

Zapraszamy Cię do współpracy jeśli tylko:

  • jesteś pełnoletni/a
  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym
  • masz dobrą kondycję fizyczną
  • możesz pracować w systemie 10 - godzinnym
  • masz motywację do pracy
  • jesteś osobą odpowiedzialną

Nie czekaj, aplikuj już dziś!!!
A jeśli masz pytania - zadzwoń lub wyślij SMS, a my oddzwonimy!!!
Tel. +48 723 190 990

Numer referencyjny: PM/06/2018/ASZ

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - noc
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie