Praca logistyczna w różnych działach – Kwaterunek GRATIS

Timing Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

????????BONUS goni BONUS!????????

Mamy dla Ciebie ????zwrot kosztów???? transportu do Holandii! ???? ⏰DODATKOWO aplikuj jeszcze dziś i otrzymaj cały tydzień zakwaterowania ????CAŁKOWICIE ZA DARMO!???? Spiesz się i wykorzystaj swoją szansę aplikując właśnie teraz! ⏰

Szczegóły na stronie: TUTAJ lub u konsultantów!

Lubisz pracę w logistyce? A może chcesz zdobyć doświadczenie? Wybierz pracę w nowoczesnym centrum dystrybucji Leen Bakker, lidera w produkcji niedrogich mebli i akcesoriów do domu i ogrodu.

Nie zwlekaj z decyzją, zgłoś się do nas już teraz – czekamy na Twój kontakt!

TWOJE OBOWIĄZKI

W zależności od umiejetności i doswiadczenia proponujemy obecnie prace na stanowiskach:

  • Pakowacz – praca na linii pakowania za pomocą skanera na dłoni.
  • Order picker – przy użyciu systemu słuchawkowego oraz wózka EPT
  • Returny – będziesz odpowiedzialny za prawidłowe przetworzenie zwracanego produktu. Sprawdzenie czy produkt nadal nadaje się do sprzedaży/ zwrotu/ do wyrzucenia

NASZE OCZEKIWANIA

  • wystarczy byś znał język angielski w stopniu komunikatywnym
  • wystarczy byś był dyspozycyjny do pracy zmianowej
  • wystarczy gotowość do pracy fizycznej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

CO CI ZAPEWNIAMY

  • wynagrodzenie w wysokości 10.83€ brutto
  • pełną organizację wyjazdu
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie
  • opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Wyjeżdżając do pracy w Holandii z agencją Timing zyskujesz gwarancję godzin, opiekę polskich koordynatorów na miejscu, pełną organizację wyjazdu oraz zakwaterowania. Wszelkie formalności załatwimy online, bez konieczności wizyty w naszym biurze.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie