Praca IT Programowanie - Programista JavaScript

Apilia Marciniak Parchimowicz Sp. j.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Apilia Marciniak-Parchimowicz Sp. J. poszukuje kandydata na stanowisko:

Programista JavaScript

Oferujemy możliwość dokształcenia się podczas realizacji ciekawych projektów oraz elastyczne godziny pracy w przyjaznej atmosferze. Organizujemy hackathony, wyjazdy na konferencje, prezentacje techniczne oraz różne formy integracji.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka JavaScript

• znajomość technologii HTML, CSS, XML, SQL

• zdolność szybkiego uczenia się

• umiejętność pracy w zespole

• dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane doświadczenie w AngularJS oraz Ext JS oraz znajomość Javy i technologii J2EE.

Prezentacja firmy

Apilia Marciniak-Parchimowicz Sp. J. jest spółką programistyczno-... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy