PRACA DODATKOWA PN- PT 10-18 25 ZŁ BRUTTO/H

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Komorniki, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, sieci sklepów będących liderem w sprzedaży pokryć podłogowych i wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

POMOCNIK FIZYCZNY

Zakres obowiązków:

• Pomoc przy otwarciu sklepu

• Przenoszenie i rozstawianie produktów

• Rozładowywanie dostaw

Oferujemy:

• Umowa zlecenie

• Praca dodatkowa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

• Atrakcyjna stawka 25 zł brutto/h

• Sympatyczna atmosfera pracy

Wymagania

• Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań

Zachęcamy do aplikowania, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
25PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie