Praca dodatkowa (pakowanie kwiatów), SZYBKA WYPŁATA!

Domino Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego Domino Polska Sp. z o.o., dla firmy przygotowującej bukiety kwiatowe, poszukuje pracowników dodatkowych/ sezonowych.

Informacje:

PRACA W DZIEŃ:

termin: OD ZARAZ do 15.05

godziny: 08:15- 18:00/20:00 (w zależności od wielkości zamówienia)

w dniach: 07,08,09.05 oferujemy ciepły posiłek

stawka: 17zł brutto/h

Lokalizacja: ul. Bierutowska, Psie Pole

Wynagrodzenie płatne po 7dniach roboczych od zakończenia pracy!

Zakres obowiązków:

Kobiety- praca na linii produkcyjnej, przygotowanie bukietów

Mężczyźni- prace pomocnicze przy kwiatach, pakowanie, wysyłka

Wdrożenie we wszystkie obowiązki

Wymagania

- dyspozycyjność w podanym terminie (wszystkie dni)

- pełnoletność

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji