Praca dodatkowa 21 zł brutto/h od zaraz

HRBC GROUP SP. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

HRBC GROUP jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Zuzanny

Zakres obowiązków:

- prace fizyczne przy przebudowie sklepu czyli przenoszenie towarów oraz „ścian”.

Oferujemy:

- umowę zlecenie od 14.01 do 28.02.2022
- stawka godzinowa 21,00 zł brutto/h,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- pracę dodatkową.

*DLA OSOBY UCZĄCEJ SIĘ DO 26 ROKU ŻYCIA BRUTTO = NETTO!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS!

Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:
Przyjmuję do wiadomości, że: Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www.hrbcgroup.eu w zakładce Polityka Prywatności.

Wymagania

- poszukujemy osób od poniedziałku do piątku od 25.01-28.02.2022 w godzinach (09:00-17.00),
- chęć do pracy.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
25.01-28.02.22
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie